Sıkça Sorulan Sorular

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

Siparişleriniz alındıktan en fazla 10 iş günü sonra kargo firmasına teslim edilmektedir. Aciliyeti olan ürünler için mutlaka bizimle mail veya telefon yoluyla iletişime geçiniz. www.nardanaldim.com’un kargo gönderimlerindeki anlaşmalı firması MNG Kargo’dur. Teslimatta nakit ödeme olduğunda MNG Kargo güvencesiyle, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Kargo bizden çıktıktan sonra ikamet ettiğiniz şehire göre 1-5 gün arasında size ulaşmaktadır. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.

Siparişimin kargoya ne zaman teslim edildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size info@nardanaldim.com adresinden size mail gelecektir. Kargo sürecinde iletişimde olmak için aynı adrese mail atabilir yada 0530 080 06 27  telefon numaralarından bize ulaşabilir ve sonrasında bizden kargo takip kodu alarak ürünün takibini sağlayabilirsiniz.

Hasarlı ve şüpheli gözüken ürünler için ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir.

Farklı Bir Sorunuz mu Var ?

Soruyu Gönder